Google Yorum Hizmeti

Google yorum hizmeti, işletme sahibiyseniz sizin için çok önemlidir. Google My Business üzerinden işletmenizi oluşturduysanız olumlu veya olumsuz tüm yorumlar işletmenizi büyük ölçüde etkileyecektir. Olumlu yorumlar ile potansiyel müşterilerinizi kazanacağınız gibi, olumsuz yorumlar ile de kaybedebilirsiniz.

Bu yazımda vereceğimiz hizmetin firmanız için büyük ölçüde nasıl fırsat sağlayacağını anlatmaya çalışacağım. Eğer yorum hizmeti almak istiyorsanız yazının sonunda detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Google yorumlarının önemi

Google’da veya Google Haritalar uygulamasında bir arama yapıldığında (Örnek olarak “Spor Salonu”) karşımıza bir çok spor salonu sonucunun çıktığını görebiliriz. Bu sonuçların sıralanmasında bulunan önemli faktörlerden bazıları;

  • Konumun uzaklığı, yakınlığı
  • İşletmenizin yıldız puanı
  • Olumlu yorumlar

Bu kriterler sağlandığında Google Maps üzerinde üst sıralara çıkabiliyorsunuz. Siz de “google yorum hizmeti, google yorum satın al, google maps yorum satın al, google harita yorum satın al, google işletme yorum satın al” gibi anahtar kelimelerden bu siteye ulaştıysanız benimle iletişime geçebilir, yorum hizmeti alabilirsiniz.

[rpt name=”google-yorum”]
  • Yorum Hizmeti‘nin önemi nedir?

Potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaşmak için yorum ve yıldız sayınızın yüksek olması gerekmekte. Ayrıca işletmenizin Google’da üst sıralarda çıkması için gereklidir.

  • Google Yorum Satın Al hizmeti garantili mi ve silinir mi?

Gönderilen yorumlar büyük çoğunlukla kalıcıdır, gerçek ve organik hesaplar üzerinden titizlikle gönderilmektedir. Eğer 1 ay içerisinde bir düşüş olursa tekrar gönderim sağlanmaktadır. Fakat büyük bir Google güncellemesinde maalesef garanti verilmemektedir.

  • Google Maps Yorum Satın Al hizmeti ne kadar sürede tamamlanır?

Seçtiğiniz pakete göre günlük gönderim sayısı değişmektedir fakat spam algılanmaması ve silinmemesi için ortalama 5-10 günlük yorum gönderimi yapılmaktadır. Kısaca aldığınız yorumlar günlere bölünerek organik ve doğal şekilde gönderilir.

Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, iletişim sayfasından bana ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.